про ініціаторів та джерела витрат на встановлення пам'ятника Ф.К.Моцарту

Дацко Олеся

Доброго дня!
29 квітня 2021 року виконавчий комітет Львівської міської ради на своєму засідання проголосував за встановлення пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту на площі Маланюка у м.Львові.
Втім, на засіданні виконавчого комітету не було висвітлено важливої інформації, яка пов'язана з документальним забезпеченням та фінансуванням встанволенням цього пам'ятника, опорядження (благоустрою) площі після встановлення монументу.

Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копію звернення особи (з відміткою про реєстрацію вхідної документації) , яка просила виконавчий комітет розглянути питання щодо встановлення пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту у Львові.

2) Копію усіх рішень відповідних органів Львівської міської ради та їх посадових осіб, копії усіх погоджень особами, які розглядали та затвердили (погодили) проект цього пам'ятника на площі Маланюка в м.Львові, а також проект опорядження (благоустрою) площі Маланюка в м.Львові у 2021 р.

3) Якщо був проведений конкурс на проект найкращого пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту у Львові - прошу надати копію оголошення про проведення такого конкурсу, графік та зраходи щодо його проведення, перелік учасників , склад журі та переможців. Якщо на проведення конкурсу були виділені комунальні кошти - прошу вказати, в якій сумі і якому розпоряднику коштів були виділені бюджетні ресурси для проведення конкурсу та звіт про використання цих коштів.
Якщо конкурс на кращий проект пам'ятника та благоустрій площі Є.Маланюка не були проведені - прошу окремим пунктом відповіді на цей запит це вказати.

4) Надати повний вичерпний перелік джерел фінаснування виготовлення та встановлення пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту на площі Маланюка у м.Львові, а також опорядження (благоустрою) площі Є.Маланюка, за яке проголосував виконавчий комітет Львівської міської ради 29 квітня 2021 року.

5) Якщо виготовлення, встановлення пам'ятника, а також опорядження площі Є.Маланюка відбувається з використанням комунальних бюджетних коштів, прошу надати відповідні бюджетні запити розпорядників бюджених коштів, які звернулися до відповідним органів територіальної громади міста Львова (Львівської міської територіальної громади) щодо виділення на виготовлення, втановлення пам'ятника Франца Ксаверу Моцарту та опорядження площі Є.Маланюка в м. Львові для встановлення такого пам'ятника.

6) Якщо виготовлення та встановлення пам'ятника Францу Ксаверу Моцарту відбувається в межах комунальної бюджетної програми - прошу надати відповідну програму з конкретизаціює розпорядника бюджетних коштів, усіх статей видатків в межах цієї програми, звіти про виконання паспорту цієї бюджетної програми (якщо програма триває кілька років - за кожен рік затверджений звіт про виконання паспорту цієї бюджетної програми).

По кожному пункту прошу надати відповідь окремими пунктом з відповідними документальними підтвердженнями.

Щоб не виникало потреби робити окремі запити по кожному пункту. Наперед дякую за повну і вичерпну відповідь.

З повагою,

Дацко Олеся

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-Д-ЗПІ-868-001 від 05.05.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links

Художники Художники,

2 Attachments

Дацко Олеся

Доброго дня!

Шановна пані Наталю Алєксєєва та інші посадовці!

Направду дивує, чому Ви не читаєте запитів, які вам скеровують!

Основне питання - ХТО фінансує виготовлення і встановлення цього пам'ятника, і коли було прийняте рішення про виділення коштів на ці цілі.
Також я просила копію звернення особи, яка ініціювала розгляд питання органами місцевого самоврядування, а також відомості щодо бюджетної програми чи програм, в межах яких передбачене фінансування та встановлення пам'ятника.

Знаючи, що юридично Ви дуже кваліфікована особа, постає питання : чому ви не відповідаєте по суті поставлених питань?

Я вимагаю надати відповіді на поставлені у запиті питання, а не "лити воду" інформаційно про те, що і так відомо. І про що я не запитувала.

Тому вимагаю не приховувати інформацію і надати її у повному обсязі відповідно до запиту,!

З повагою,

Дацко Олеся