Про гроші на школу #29

Хмарук Юлия

Доброго дня.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) Голову постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та інвестицій Шкуренко Н.Ю.
Прошу Вас надати відповідь про перерахування коштів у сумі 19 800 грн для розпорядника коштів Комунальному закладу «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №29» на виконання ремонтних робіт з підготовки до відкриття 1 класів Нової української школи, які депутат по багатомандатному виборчому округу Олянюк О. С. перерахував із міського бюджету на виконання депутатських повноважень 22.06. 2018 р. На рахунок школи вони і досі не дійшли.
Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Мені був наданий документ, згідно якого кошти інших депутатів виділяються і в жовтні місяці на різні благодійні потреби. Тому відмову, що грошей саме на школу #29 не має, я не зовсім розумію. Оскільки ці витрати закладені в бюджет цього року,надайте інформацію , коли ці кошти надійдуть на рахунок школи. Якщо ви не володієте цією інформацію, то знайдіть людину, яка володіє і надасть її мені. Вимушена попередити, що як платник податків я є наповнювачем бюджету, тому якщо гроші не надійдуть на рахунок школи, буду вимушена звернутися до Генеральної прокуратури. Може вони знайдуть загублені гроші.
Хмарук Юлия 5 листопада