Про госпітальні ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з вимогою Постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № "
Деякі питання створення госпітальних округів" передбачене обов'язкове створення госпітальних рад.
Прошу надати інформацію:

1. Скільки госпітальних рад створено в Україні з 2019 року дотепер?

2. По кожній госпітальній раді прошу надати інформацію:
коли і чиїм рішенням (вказати суб'єкта, що прийняв рішення про створення госпітальної ради, номер і дату прийняття такого рішення, а також посилання, де з ними можна ознайомитися в публічному доступі, або вказати, що таке рішення у публічному доступів відсутнє - тоді прошу перескерувати запит в цій частині в зобов'язати розпорядників інформації надати мені електронну копію такого рішення про створення і склад госпітальної ради , усіх змін до нього ).
Наголошую, що по кожній госпітальній раді інформацію прошу надати окремо.

З повагою,

Дацко Олеся

Платов С. М., Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

Доброго дня!

Дивно, що МОЗ не має зібрано в електронному документообігу інформацію про госпітальні ради. І потребує додаткового часу для збирання такої інформації.

Зачекаю:)))

З повагою,

Дацко Олеся

Платов С. М., Міністерство охорони здоров'я

2 Attachments