Про госпітальні округи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надати інформацію про госпітальні округи в Україні:

1. Інформацію, чи створені госпітальні округи у областях України , Автономній Республіці Крим, мм. Київ та Севастополь?
Якщо створені - прошу надати інформацію, коли і чиїм рішенням створені такі округи, яку територію, які медичні заклади охоплюють - по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо.
Якщо округи не створені - інформацію по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо.

2. Чи наявні соціально-економічні та інші обгрунтування створення госпітальних округів? Якщо так - то прошу вказати, на якому публічному ресурсі можна з ними ознайомитися, або вказати, що такі обгрунтування не здійснювалися, або що вони здійснювалися , але не доступні в публічному доступі - тоді прошу надати мені електронну копію таких обгрунтувань (якщо вона наявні у МОЗ) або перескерувати запит в цій частині до розпорядників інформації з вимогою надати мені електронну копію таких обгрунтувань - по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо .

3. Чи наявні плани розвитку госпітальних округів і на якому публічному ресурсі можна з ними ознайомитися або вказати, що такі плани не розроблялися - по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо.
Якщо плани розвитку госпітальних округів недоступні в публічному доступі - тоді прошу надати мені електронну копію таких планів розвитку госпітальних округів (якщо вони наявні у МОЗ) або перескерувати запит в цій частині до розпорядників інформації з вимогою надати мені електронну копію таких планів розвитку госпітальних округів - по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо.

4. Чи затверджені плани розвитку госпітальних округів і чиїм рішенням вони затверджені - по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ інформацію прошу надати окремо.
У випадку, якщо плани розвитку госпітальних округів не затверджені - прошу надати таку інформацію окремо по кожній області , АР Крим, мм. Севастополь та Київ

З повагою,

Дацко Олеся

Платов С. М., Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

Платов С. М., Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

Доброго дня!
Перепрошую, але ви , напевно, не читали запиту!
Я не питала, де я можу ознайомитися з інформацією - бо там, де ви зазначаєте її немає (а ви навіть не даєте чіткого лінку - бо така інформація на сайті не розміщена), я просила надати інформацію!
І якби ви читали Закон України "Про доступ до публічної інформації" - то знали би, що ви порушили мої права. Бо ви зобов'язані надати запитувану ІНФОРМАЦІЮ, а не давати невизначені пояснення, де я можу її знайти!
Тим більше не зрозуміло, якщо ця інформація в публічному доступі - то яким чином ви відтерміновували відповідь, аргументуючи, що потребуєте часу на її опрацювання! Тобто самі її одразу не знайшли!

Я вимагаю надати мені інформацію згідно зі запитом, а не відсилати невідомо куди на її пошуки.

Також прошу з'ясувати професійні компетенції посадовця (Платова С.М.), який давав відповідь на запит - ця особа точно не знає вимог закону України "Про доступ до публічної інформації", а тому її слід звільнити за некомпетентність. І притягнути до відповідальності за зловживання службовим становищем з метою обмеження доступу до публічної інформації

З повагою,

Дацко Олеся

1 Attachment

Доброго дня. Дублюємо копію листа МОЗ на вказану у запиті електронну
адресу.
--
Директорат стратегічного планування та координації МОЗ України

Дацко Олеся

Доброго дня!

Це просто кримінальний злочин, а не відповідь.
Я не пиатла вас про те, відповідно до якої постанови створюються госпітальні округи, чи де можна знати цю інформацію.
Я попросила НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ. І відповідно до чинного законодавства і преюдиційних рішень судів ви повинні її надати!
Чи в МОЗ працюють люди, які не вміють читати?
Або ці люди не розуміють написаного - тоді слід перевірити їх дієздатність!

Я вимагаю провести службове розслідування щодо приховування публічної інфомрації і зобов'язати надати мені інформацію, яку я запитую!
Якщо ви не знаєте законодавства і ваших обов'язків - дуже рекомендую ознайомитися з роз'ясненнями Уповноваженої ВРУ з прав людини!
https://rm.coe.int/recomendations-final-....
В умовах пандемії таке приховування інформації має ознаки диверсії!
Тому ВИМАГАЮ надати запитувану інформацію!

З повагою,

Дацко Олеся