про фінансування СЗШ №29

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Хмарук Юлия, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Хмарук Юлия

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про фінансування школи із міського бюджету (не зарплатня робітникам закладу, а фінансування поточних ремонтів) за останні п’ять років. Якщо такого фінансування не було, то прошу надати документи про прохання/запити директора школи до Департаменту освіти міста щодо допомоги школі.
2. Прошу надати документи, за якими керівник навчального закладу може вимагати гроші для ремонту даху, заміни аварійних вікон і т.п.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.

З повагою,

Хмарук Юлия

Департамент гуманітарних питань ДМР, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment

Хмарук Юлия

Доброго дня! Як зрозуміло із наданих документів, додаткового фінансування із міського бюджету не надходило за п'ять років. Чи були запити від імені керівництва навчального закладу щодо додаткового фінансування?

З повагою,

Хмарук Юлия

Департамент гуманітарних питань ДМР,

1 Attachment

Департамент гуманітарних питань ДМР,

1 Attachment