Про ДПА для студентів фахової передвищої освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.
Відповідно до наказу Міністерство освіти і науки України вирішило відмінити ДПА для учнів 4 та 9 класів, чому для студентів фахової передвищої освіти, учнів професійних закладів та 11-х класів ЗЗСО неможливо відмінити.
Ми розуміємо, що дана атестація проходить у формі ЗНО та здобувачі отримують повну загальну середню освіту. У цьому навчальному році практично ІІ семестр учні та студенти коледжів, технікумів не мали повної навчальної роботи. У багатьох містах проходив карантин по грипу, потім склалась ситуація загальнонаціонального карантину. Різні навчальні плани.
Студенти фахової передвищої освіти та учні професійних закладів вже обрали свою професію та проходили вступну компанію. Також розуміємо, що є різні форми навчання. ЗНО передбачає вступ до ЗВО. Як можна говорити про якісну освіту згідно з законом. Прошу надати роз’яснення та відповідь.

З повагою,

Ольга

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]