про дошкільну освіту

Ліна Морквич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):Моїй дитині 4 роки, вона перейшла в середню групу і зараз проходять діагностики дітей, як подивилася запитання, на які повинні відповідати діти, просто схопилас за голову. Навіщо дитині у 4 роки знати жанри українського фольклору, дитина повинна знати прислів"я, приказки, 5-6 віршів, початок казки, кінець казки, суть казки та багато чого того, чого я і сама не знаю. Всі батьки в шоці, коли дізнаються про такі діагностики.Дітей в Запоріжжі навчають по програмі пані К. Крутій. Я розумію, що вона дуже розумна пані, але діти в 4 роки апріорі не можуть бути такими розумними і не можна дітей всіх гребти під одну гребінку. Мені б хотілося таку діагностику провести всім тим, хто її складає для таких маленьких діток, які ще до путя розмовляти не вміють, а вже повинні бути професорами.Ви скоро дограєтесь, що діти не тільки в школах на уроках помиратимуть, а будуть вже і в дитячих садочках.Ми раніше йшли в перший клас непідготовленими і не дурні. а зараз ви вимагаєте від дітей неможливого і відбираєте в дітей дитинство.У дітей в першому класі ще немає тієї посидючості, а ви вже хочете цього від маленьких дітей. Перестаньте відбирати у дітей дитинство.Скільки ще буде ця бюрократія.Мало того, що грабуєте батьків, постійно вимагаючи кошти на дитячі садки, так ви ще й у дітей забираєте дитинство. Вчителі в школах обнагліли, ставлять дітям оцінки за гроші, або вимагають винаймати їх за окрему плату репетиторами, В Мелітопольському педагогічному університеті взагалі за кожен екзамен 150-300 гривень треба платити і ще й оцінку всеодно поставлять мінімальну, щоб не платити стипендії, бо в них бачте, наказ, щоб стипендію отримали лише 10% бюджетників. До яких пір будуть такі знущання над дітьми, починаючи з дитячих садків.Не можете бюджетно утримувати садки та школи- закрийте їх взагалі, бо коли рахуєш,скільки треба віддати в садок, то в сімейному бюджеті залишаються гроші лише на хліб.

З повагою,

Ліна Морквич

informzapyt, Міністерство освіти і науки України

У відповідь на Ваше звернення, що надійшло на електронну адресу Міністерства, повідомляємо.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є інформація, відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не відноситься до публічної, а порушене Вами питання підлягає розгляду відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідального органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визначається анонімним і розгляду не підлягає.
Водночас зазначаємо, що з порушених Вами питань Ви можете звернутися до Міністерства, яке готове розглянути звернення, оформлене належним чином і подане у встановленому порядку, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».