Про дисциплінарні стягнення до державних службовців категорії "А"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Галина Петрова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Галина Петрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1)Кількість державних службовців категорії "А" у відповідності до Закону України "Про державну службу" у період з 01.05.2016 по 01.01.2018 рр. було притягнуто до дисциплінарної відповідальності за результатами службових розслідувань за цей період?
2) Які дисциплінарні стягнення були застосовані до таких державних службовців у цей період?
3) кількість рішень, які були оскаржені та/або оскаржуються про притягнення до дисциплінарних стягнень державними службовцями категорії "А" за цей період?

З повагою,

Галина Петрова

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Г. ПЕТРОВІЙ
[FOI #31546 email]
Шановна пані Галино!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 20.02.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який приймає рішення після обговорення питань на його засіданнях та видає постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
Розпорядженням Кабінету Міністрів від 27.09.2017 № 672 «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності» Голові Державної архівної служби України Барановій Т. І. оголошено догану.
Також інформуємо, що відповідно до статей 13, 15 Закону України «Про державну службу» (далі – Закон) центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, та Комісія з питань вищого корпусу державної служби проводять в установленому порядку службові розслідування з питань дотримання державними службовцями вимог Закону.
Згідно із Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 01.10.2014 № 500, Національне агентство України з питань державної служби
(далі – НАДС) є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
Пунктом 11 Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 25.03.2016 № 243, визначено, що організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснюється НАДС.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до НАДС для розгляду та надання Вам більш детальної інформації з порушених питань.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment