про Чаплінського Ю.М.

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу вказати, чи працює у складі Кабінету Міністрів України, його виконавчих органів, окремих міністерств та їх виконавчих органів, прийнятий на роботу як посадова чи службова особа Чаплінський Юліан Михайлович.
За даними публічних реєстрів НАЗК Чаплінський Юліан Михайлович подавав декларацію як кандидат на посаду заступника Міністра Міністерства розвитку громад і територій. Декларація в публічному доступі : https://declarations.com.ua/declaration/...

Якщо Чаплінський Ю.М. працює у складі Кабінету Міністрів України, його виконавчих органів, окремих міністерств та їх виконавчих органів, прийнятий на роботу як посадова чи службова особа , прошу надати таку публічну інформацію:
1. Копію розпорядчого акту , яким Чаплінського Юліана Михайловича зараховано на таку посаду,
2. Точну назву посади та посадову інструкцію і копію розпорядчого акту, яким її затверджено;
3. Розмір посадового окладу Чаплінського Ю.М, та відповідний розпорядчий акт, яким затверджено розмір посадового окладу ;
4. Якщо Національним агентством зі запобігання корупції здійснено перевірку декларації Чаплінського Ю.М. – результати такої перевірки або інформаційну довідку, що НАЗК перед зарахування Чаплінського Ю.М. на посаду перевірки його декларації не здійснювало.

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Доброго дня!
Надсилаємо сканкопію відповіді на Ваш запит.

З повагою
Ірина Щекатуріна
Сектор з питань доступу до публічної інформації
Управління документального забезпечення та контролю