Про бюджетні кошти

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Оскільки відповідь КНП «КМПБ № 2» від 06.08.2020 № 061/144-334/900 на мій запит на публічну інформацію від 31.07.2020, переданий до закладу листом Департаменту від 03.08.2020 № 061-7788/07.02 була НЕ ПОВНА та враховуючи те, відповідно до Статуту КНП «Київський міський пологовий будинок № 2» є закладом охорони здоров’я, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, віднесеним до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкованим Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) прошу доручити КНП «КМПБ № 2» надати інформацію запитувану у попередньому запиті, а саме:
скільки днів Пехньо Т.В. перебувала на лікарняному у червні та липні 2020 року. Прошу зазначити конкретні дати лікарняного. Яка сума була нарахована Пехньо Т.В. за один день лікарняного в період червень-липень 2020 року?
Керуючись зазначеними у запиті нормами законодавства прошу повідомити, який посадовий оклад у заступника директора з якості
КНП «КМПБ № 2» Пехньо Т.В. та заступника директора Кондратенка В.Я.
Надати інформацію які конкретно виплати (окремо зазначити − заробітна плата, премія, відрядження, відпускні, лікарняні, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань) входять до заробітної плати Пехньо Т.В. та Кондратенко В.Я. у липні 2020 року.
Складається враження що Кондратенку В.Я., який також є заступником директора, а нині виконує його обов’язки не доплачують за виконання обов’язків керівника КНП «КМПБ № 2».

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment