про анулювання свідоутва нотаріуса Хари Н.С.

Цюпик Ольга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи анульовано свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю видане на імя Хари Наталії Станіславівни? Якщо так, то коли та на підставі чого?
Чи оскаржувалось Хара Н.С. рішення про анулювання свідоцтва? Якщо так, то яке рішення прийнято за наслідками такого оскарження?
Чи передала приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Київської області Хара Н.С. документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву до відповідного державного нотаріального архіву, як це передбачено ч. 5 ст. 30-1 ЗУ "Про нотаріат", пунктом 5.10. наказу Мін’юсту від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження правил нотаріального діловодства»?
Де знаходяться документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву приватного нотаріуса Хара Н.С.?
До кого та куди необхідно звертатись із запитами для отримання документів на підставі яких приватний нотаріус Київського МНО вчиняла 15.03.2021р виконавчі написи?
За якою адресою здійснює (здійснювала) нотаріальну діяльність Хара Н.С., які її засоби зв'язку?
Чи мала право Хара Н.С. вчиняти 15 березня 2021 року нотаріальні дії?

З повагою,

Цюпик Ольга

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]