Призначення на посаду керівника Радушненської ЗОШ

Улятовська Олександра

Доброго дня!

Відповідно до рішення Криворізької районної ради № 415 - ХVІ/VII від 14.06.2018р. затверджено Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Криворізького району Дніпропетровської області , згідно якого призначення керівника закладу загальної середньої освіти здійснює управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації за результатами конкурсного відбору.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
* дату та місце початку конкурсного відбору на посаду керівника Радушненської ЗОШ ;
* прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс на посаду керівника Радушненської ЗОШ;
* прізвища та імена кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду керівника Радушненської ЗОШ;
* відповідь на звернення ГО «Радпортал - Сучасне Радушне» б/н від 27.06.2018, відправлене на електронну адресу управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації osvita. krda@ukr. net, щодо включення до складу конкурсної комісії членів громадської організації «РадПортал – Сучасне Радушне» з правом дорадчого голосу.
З повагою,
Улятовська Олександра

Від: Валентина В Пискленова

Посилання

Від: Валентина В Пискленова

Посилання