Призначення допомоги при народжені дитини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скан копію нормативно-правового акту, відповідно до якого, Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області, при прийнятті документів на отримання допомоги при народженні дитини, просить надати Декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, форма якої затвердженна Наказом міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 за номером 204, аргументуючи, що це вимоги УСЗН Зарорізької РДА.
В той час, коли в Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2001 за номером 1751, вказано, що для призначення допомоги при народженні дитини подається заява, затвердженої форми та копія свідоцтва про народження дитини.

З повагою,

Віра Семенова

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване

Запорізька ОДА,

2 Attachments

Hello ,

--
Best regards,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]