Привітання прем'єра на телеканалах

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Півторак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Напередодні Різдва телеканал Еспресо транслював привітання зі святами від прем'єр міністра України. Ось посилання: https://www.youtube.com/watch?v=oWyVQXxI...
На яких телеканалах транслювалося це привітання і скільки разів на кожному з них?
2. Яка вартість трансляції кожного привітання?

З повагою,

Олексій Півторак

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

О. ПІВТОРАКУ
[FOI #44436 email]

Шановний пане Олексію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 10.01.2019, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
За інформацією Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів, бюджетні кошти на трансляцію, про яку йдеться у Вашому запиті, не передбачалися та не витрачалися.
Також інформуємо, що відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване