Приведення документації КМУ згідно ЗУ Про внесення змін до деяких... (держфінансування партій)

Доброго дня!

08 жовтня 2015 року було прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції”. У ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕННЯХ Закону вказано, зокрема, таке:

6. Кабінету Міністрів України:
1) у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
2) під час підготовки у встановленому порядку проекту Закону України про Державний бюджет України на 2016 рік та проектів законів України про Державний бюджет України на наступні роки передбачити фінансування у повному обсязі заходів, передбачених цим Законом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які дії були вчинені КМУ щодо виконання Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції”?

2. Копії нормативно-правових актів, які були приведені КМУ у
відповідність із цим Законом.

3. Яка сума передбачена у Бюджеті-2015 на фінансування у повному обсязі заходів, передбачених цим Законом? На підставі яких документів/розрахунків була виділена саме така сума?

Відповідь прошу надіслати також на електронну пошту [email address]

З повагою,

Grygorii Sorochan