притензія до «Укрзалізниця»

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Sergiy, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи проводились перевірка неправомірних дій АТ «Укрзалізниця», відносно махінації з квитками по терміну їх подачі для купівлі, як у казах так для продажу ОН-ЛАЙН?

Аферистм і махінаційні дії, у тому що виставляють плацкарти (за один день) в останній момент до дня відправлення, а купе та люкси завчасно.
Це порушує права клієнтів бачити об'єктивну картину з навивними білетами і дорожчання поїздки.

ПС: навіть якщо компанія АТ «Укрзалізниця» отримує коротко строкову вигоду від зростання прибутків, оскільки купляться в першу чергу ЛЮКИ і КУПЕ про 900-25000грн, то в довгострокову перспективу це програш для компанії, ОСКІЛЬКИ дешевше поїхати АВТОБУСОМ і АВТОМ

З повагою,

Мочанов Михайло Іогорович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти