Притягнення до відповідальності оператора системи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- хто притягає до відповідальності оператора системи за порушення пункту 7.7 розділу VII Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312?

З повагою,

Аліса

Добрий день,напишіть хто звертається до НКРЕКП?

показати цитоване

Доброго дня!

Від: Аліса
До: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Інша інформація відповідно до чинного законодавства України не потрібна.
У разі якщо наданої інформації, на Вашу думку, недостатньо можете відмовити у наданні інформації, або не надати її у визначений законодавством України термін, що надасть мені можливість звернутись за захистом моїх прав, передбачених Конституцією України, до вищестоящого органу або Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для притягнення до відповідальності винних за невиконання приписів Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Аліса

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти