Присвоєння одночасно звання "старший учитель" та кваліфікаційної категорії "спекціаліст І категорії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Іванівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Іванівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати роз'яснення про позачергову атестацію , якщо у 2018 вчителька отримала повну вищу освіту , у 2020 році атестувалась на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії", а у 2021 році директор подає клопотання на присвоєння кваліфікаційної категорії"спеціаліст першої категорії"та присвоїти звання "старший учитель" мотивуючи це тим, що 02.07 2021року надійшов лист №01/19-189 в якому інформують керівників органів управління освітою про прийняту резолюцію обласного форуму "НУШ в дії: підсумки пілотування в початковій школі Вінниччини". У листі зазначається, що учасники форуму висловлюють пропозицію порушити клопотання перед атестаційними комісіями ІІ та ІІІ рівнів про присвоєння педагогічним працівникам, учасникам експеременту, кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії" та присвоїти звання.
На що зсилатись комісії ІІ рівня, якщо відповідно до п. 2.2 Типового положення про атестацію педагогічних , затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення № 930) атестаційні комісії I рівня створюються в закладах освіти у штаті яких є педагогічні працівники. Пунктом 2.12 Типового положення № 930 атестаційній комісії І рівня надано право атестувати педагогічних працівників на відповідність займаній посаді та присвоювати кваліфікаційні категорії "спеціаліст", "спеціаліст другої категорії", "спеціаліст першої категорії" (атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям). А відповідно до п 2.13 атестаційна комісія ІІ рівня подає клопотання на присвоєння звання "старший учитель" до атестаційної комісії ІІІ рівня та відповідно до п 5.3 Типового положення № 930 педагогічне звання "старший учитель" можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" або "спеціаліст першої категорії" А стаж роботи всього 4 роки на займаній посаді і 6 років всього.

З повагою,

Світлана Іванівна

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]