Присяга державного службовця

Доброго дня!

Згідно з вимогами частини 3 статті 21 Закону України “Про державну службу” № 889-VIII від 10 грудня 2015 року особа, яка вступає на посаду державної служби вперше, набуває статусу державного службовця з дня публічного складення нею Присяги державного службовця, а особа, яка призначається на посаду державної служби повторно, - з дня призначення на посаду. Підписаний текст Присяги державного службовця є складовою особової справи державного службовця - частина 3 статті 36 згаданого Закону.
Враховуючи викладене та керуючись положеннями “Про доступ до публічної інформації” № 2939-VI від 13 січня 2011 року, вимагаю у строк не пізніше п’яти робочих днів, з дня отримання цього запиту, надати копію присяги:
-екс-голови Васильківської РДА Одинця В.І.
- першого заступника голови Васильківської РДА Червенка Є.М.
- заступника голови Васильківської РДА Кудренка С.М.,
- керівника апарату Пагор Н.Ю.
яку необхідно оформити у відповідності до вимог пункту 5.27 ДСТУ 4163-2003.

Якщо Ви не володієте запитуваною інформацією, то, згідно вимог частини 3 статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, зобов’язані направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням мене про це. А у разі відмови або відстрочки в задоволенні запиту, необхідно виконати вимоги частин 4, 5, 6 та 7 статті 22 згаданого Закону.

З повагою,

Олена Сєрова

Васильківська райдержадміністрація

Дякуємо! Ваш лист отримали.

Посилання

Від: звернення
Васильківська райдержадміністрація

Посилання