Принтер для друку прес-карт

Шановний Міністерство оборони України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- скільки закуплено принтерів для друку пластикових прес-карт?
- скільки грошей виділено на 2015 рік на обслуговування цих принтерів?
- надайте копію документів на закупку принтерів, що друкують пластикові прес-карти, та витратних матеріалів для них.

З повагою,

ГО Центр UA

Доброго дня!

Доброго дня,
нагадуємо, що згідно із законом України "Про доступ до публічної інформації" ст. 20.1 "Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту".
Просимо надати відповідь на наш запит від 20 жовтня 2015 року.
Нагадаємо зміст запиту:
- скільки закуплено принтерів для друку пластикових прес-карт?
- скільки грошей виділено на 2015 рік на обслуговування цих
принтерів?
- надайте копію документів на закупку принтерів, що друкують
пластикові прес-карти, та витратних матеріалів для них.
За порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” передбачено адміністративну відповідальність

З повагою,

ГО Центр UA

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Посилання

Доброго дня!

Ми не погоджуємося з продовженням термінів розгляду нашого запиту, оскільки ми запитали готову інформацію, надання якої не потребує додаткових зусиль, крім зусиль по її надсиланню.
Дуже просимо надіслати цю інформацію до кінця дня.
В іншому разі ми інціюватимемо звернення до офісу Уповноваженого і відкрито заявимо про порушення нашого права на інформацію.

З повагою,

ГО Центр UA

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Відповідь на запит
2015-11-12 12:23 GMT+02:00 ГО Центр UA
<[1][FOI #6632 email]>:

Доброго дня!

Ми не погоджуємося з продовженням термінів розгляду нашого запиту,
оскільки ми запитали готову інформацію, надання якої не потребує
додаткових зусиль, крім зусиль по її надсиланню.
Дуже просимо надіслати цю інформацію до кінця дня.
В іншому разі ми інціюватимемо звернення до офісу Уповноваженого і
відкрито заявимо про порушення нашого права на інформацію.

З повагою,

ГО Центр UA

show quoted sections

Посилання

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Доброго дня! Вибачте за запізнення в наданні відповіді. Працюю на цьому
напрямку одна на Міноборони та Генеральний штаб.Запитів надходить дуже
багато. просто фізично не встигаю.
З повагою 
Л.Щегатова
2015-11-12 15:40 GMT+02:00 Відділ по роботі з громадянами та доступу до
публічної інформації <[1][Міністерство оборони України request email]>:

Відповідь на запит
2015-11-12 12:23 GMT+02:00 ГО Центр UA
<[2][FOI #6632 email]>:

Доброго дня!

Ми не погоджуємося з продовженням термінів розгляду нашого запиту,
оскільки ми запитали готову інформацію, надання якої не потребує
додаткових зусиль, крім зусиль по її надсиланню.
Дуже просимо надіслати цю інформацію до кінця дня.
В іншому разі ми інціюватимемо звернення до офісу Уповноваженого і
відкрито заявимо про порушення нашого права на інформацію.

З повагою,

ГО Центр UA

show quoted sections

Посилання