Приняття до громадянство

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно п.112 Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затверджений Указом Президента України від 27.03.2001 р. № 215/2001 "Питання організації виконання Закону України "Про громадянство України" (далі-Порядок) загальний строк розгляду заяв і подань про прийняття до громадянства України або припинення громадянства України не повинен перевищувати одного року з дня їх надходження.

1-Хочу уточнити, річний строк починається з дня заповнення/підписання анкети\заяви про прийняття до громадянства України в територіальному органі державної міграційної служби України?

2- Чи має бути рішення президента про задоволення чи відмовлення мого клопотання до закінчення річного строку?
Я подав клопатання про приняття до громадянство Укрїни 06.07.2019 , на дані час відсутні Указ Президента,мои конституція порушено

З повагою,

Мілад

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

Управління доступу до публічної інформації,

1 Attachment