Примусова вакцинація

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Кабінетом Міністрів України 22.09.2021 повідомлено про примусову вакцинацію від Ковід-19, при цьому посилаючись на статтю 12 ЗУ ""

1) Чи правомірно ПРИМУШУВАТИ громадян України (враховуючи КОНСТИТЦІЮ: право на здоров'я, працю, вільне пересування) ЗМУШУВАТИ працівників певних категорій професій (Міністерств, ЦО, державних адміністрацій та ін.)вакцинуватися від Ковід-19. Чи є вакцинація від СОVID 19 обов'язковою в допуску до роботи державних службовців.Чи є якийсь нормативний документ, яким можна керуватися державному службовцю?
2) надати кількість звернень щодо оствакцинальних ускладнень після отримання вакцин будь яких виробників від Ковід-19 (за наявності надати їх копії у електронному вигляді)
3) надати кількість зареєстрованих поствакцинальних ускладнень та їх перелік від вакцинації препаратами будь-яких виробників від Ковід-19 (надати на підтвердження їх копії у електронному вигляді).
4) надати інформацію про те, хто несе відповідальність за поствакцинальні ускладнення, а також про те хто приймає претензії від вакцинованих у разі ускладення їх стану здоров'я після вакцинування від Ковід-19;
5) Чи інстують доручення Міністерства охорон здоров'я України щодо примусової вакцинації державних службовців будь якої категорії? Якщо так надати їх копії у електронному вигляді.

З повагою,

Тарас

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на запит, так як визначений законодавством термін минув. Додати скріншот з електронної пошти про час і дату відсилання!

З повагою,

Тарас

Доброго дня!
Прошу надати відповідь на запит. Нагадую , що згідно статті 24 ЗУ "Про доступ до публічної інфомрації"відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:

1) ненадання відповіді на запит;

2) ненадання інформації на запит;

3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;

4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

6) несвоєчасне надання інформації;

7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;

8) нездійснення реєстрації документів;

9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

2. Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.

З повагою,

Тарас