Приладдя для навчання ЗОШ11

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ілона Михайлюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ілона Михайлюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Вивчивши сайт Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 11, дізналися про те, що в матеріальному забезпеченні школи (сторінка «Матеріально-техн. забезпечення) є фото та відеокамера. Кожного року батькам доводиться витрачати чималі кошти замовляючи відеооператорів та фотографів для зйомки дітей на різних святах і концертах. Пам‘ятаючи історію із прихованими від усіх тенісними столами, диванами та новими баскетбольними щитами (які до речі після розмови з директором таким були встановлені) складається враження що вищезазначеною фото та відеотехнікою користується сама пані директор в особистих цілях.
Просимо надати інформацію про все наявне на балансі школи матеріальне забезпечення, та саме головне чи використовується за призначенням, а не з‘являється як і раніше під час приїзду комісії, або якоїсь перевірки, а потім знову зникає

З повагою,

Ілона Михайлюк

Управління освіти Чернівецької міської ради,

2 Attachments