Приховування інформації щодо доцента ГЕРЕВИЧ Н.В.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Шановна Валентино Григорівно!

Людина, на яку Київська міська влада поклала обов’язки керівника КНП «Київський міський пологовий будинок №2» Володимир Горобей, приховує запитувану публічну інформацію щодо доцента Геревич Н.І. та виходячи з цього - покриває її незаконне здійсненння медичної практики в умовах ввіреного йому закладу з метою збагачення їх обох.

Повторюю запитання та прошу надати :

копію ЧИННОГО договору між КНП «Київський міський пологовий будинок №2» на базі якого розташовується кафедра акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та академією, на підставі якого доцент кафедри ГЕРЕВИЧ Н.В. надає у 2021 році медичну допомогу (провадить господарську діяльність з медичної практики не будучі штатним співробітником), в тому числі й приймає пологи у КНП «Київський міський пологовий будинок № 2».
З повагою,

Семенюк Наталя