Приховане зменшення ФОП на ХАЕС як спосіб вислужитися та одночасно збільшити відтік фахівців

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Кошарна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Кошарна

Доброго дня!

Оскільки запитувана нижче інформація стосується (має вплив на кінцеву ціну) умов постачання ДП «НАЕК «Енергоатом» товарів, послуг та цін на них і, разом з тим, відноситься до суспільно необхідної, важливої, що зачіпає інтереси десятків тисяч громадян міст-супутників АЕС, а також впливає на розмір місцевого бюджету та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії розпорядчих документів, інформацію щодо усних вказівок керівництва ДП «НАЕК «Енергоатом» на адресу керівництва Хмельницької АЕС у результаті яких адміністрацією ХАЕС на протязі цілого 2021 року прийнято рішення та жорстко виконується, не дивлячись на економічні досягнення Трудового колективу, утримання щомісячного преміювання на рівні 35% проти 50% наприклад на РАЕС. За попередніми планами керівництво ХАЕС планувало ще урізати премію до Дня енергетика, але після масових обурень у колективі та в знак "виправдання" своїх намірів керівництво ХАЕС, щоб дотягнутися до результатів РАЕС, змінило позицію і планує збільшити премію до Дня енергетика вже до 80%, однак, щоб наблизитися до результатів преміювання РАЕС, премію до Дня енергетика на ХАЕС потрібно встановити у розмірі 1,8 ставки. Водночас, керівництво ХАЕС цинічно приписало собі в заслуги виплату колективу премії до ювілею ДП «НАЕК «Енергоатом», хоча це була виключна ініціатива керівництва ДП «НАЕК «Енергоатом». Довідково: За 10 місяців 2021 року обсяг реалізованої електроенергії на ХАЕС склав 8,270 млрд. грн проти 6,553 млрд. грн за цілий 2020 рік! План з виробітку електроенергії за січень – жовтень 2021 року, дорівнює 9 785,0 млн кВт*год, виконано на 105,5 %. Щодо планового об'єму втілених заходів по КЗПБ ХАЕС займає першу рейтингову позицію.

Бездумним зменшенням ФОП ХАЕС її керівництво навіть не передбачає, що лише досягне необхідність зменшення ФОП всіх АЕС і ДП «НАЕК «Енергоатом» отримає ще більший відтік кваліфікованих працівників.

З подивом дізналась про все зростаючу степінь утиску колективу шляхом "змагальності" між нижніми керівниками у царині як залякати персонал і вислужитись перед молодим директором! На ХАЕС видали і втілили наказ про відбір і знищення всіх наявних старих диванів не тільки у кабінетах керівників, де це ще можна якось виправдати, але й на всіх змінах, навіть там, де у важких умовах по 12 год. у зміні перебуває лише одна особа і окрім впливу важких факторів праці додалися навантаження на спини, хвороби ніг від перебування 8-12 год у ботах-кандалах. В планах наближення умов праці до тюремних виношується ідея повної заборони користування мобільними телефонами навіть в інтересах виробництва. Усе це реалізовується з метою отримати додаткові підстави для масового покарання персоналу та, як наслідок, зменшення (перерозподіл) різних винагород та допомогти персоналу з легкістю приймати рішення про звільнення.

У разі відмови у наданні суспільно необхідної, важливої інформації прошу організувати анонімне інтерв'ювання акредитованих ЗМІ із працівниками найнижчих кваліфікацій на вибір журналістів, експертів.

З повагою,

Олена Кошарна

ДП НАЕК "Енергоатом"

1 Attachment