Прийняття особи на службу до Національної поліції

Доброго дня!

На підставі статей 5, 8, 13, 19, 38, 40, 56, 60, 68 Конституції України.

Згідно рішення Конституційного суду, Справа N 1-5/2005
у с т а н о в и в:
1. Суб'єкт права на конституційне подання - 60 народних
депутатів України - звернувся до Конституційного Суду України з
клопотанням про офіційне тлумачення положень частини першої
статті 103 Конституції України ( 254к/96-ВР ) в контексті положень
її статей 5, 156. Народні депутати України зазначають, що згідно
зі статтею 5 Конституції України ( 254к/96-ВР ) народ здійснює
владу безпосередньо і через органи державної влади та органи
місцевого самоврядування. Право визначати та змінювати
конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може
бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вимагаю надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії завірені згідно ДСТУ з підписом уповноваженої особи та печаткою, чинних рішень:
1. Контракт про прийняття особи Філюк Микола Олександрович на службу до НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ Відділення поліції №3 (м. Острог) Рівненського РУП
2. Доручення Філюк Микола Олександрович на право представляти інтереси Національної поліції перед третіми особами
3.Розпорядження або наряд допуск на право Філюк Микола Олександрович надання послуг в м.Острог, за 24.02.2023 року, де дана особа має право здійснювати патрулювання
4.Договір між Людиною і громадянином Денисом Юрієвичем Луценко та юридичною особою приватного права Національна поліція код ЄДРПОУ 40108578
5. Зразок печатки згідно ДСТУ, яка має містити згідно ст.20 КУ Великий Герб України

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь - копію документу, оформлену належним чином згідно ДСТУ , із зазначенням номера вхідного документу,з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань на мою електронну адресу [email address]

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Автор: Катерина: Юріївна: Панфьорова

Мій запит не є зверненням, уточнюю різницю між запитом та зверненням:

Відтак, вони відрізняються між собою, в першу чергу, своїм змістом: запит — прохання надати інформацію, звернення — прохання вчинити певні дії, викладені у пропозиціях, заявах чи скаргах.

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації, надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Дане роз’яснення визначене статтею 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги. Таке роз’яснення висвітлено у статті 3 Закону України “Про звернення громадян”.

Варто також мати на увазі, що запит на інформацію подається з метою реалізувати конституційне право на отримання інформації, передбачене статтею 34 Конституції України і детально врегульоване Законом України “Про доступ до публічної інформації”, звернення — з метою реалізації низки конституційних прав. А саме, за допомогою пропозицій громадяни можуть реалізовувати не тільки право на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, але й право брати участь в управлінні державними справами.

І основною відмінністю, що має практичне значення, є строк надання відповіді. На запити — 5 робочих днів, на звернення — 30 календарних днів.

Вимагаю згідно чинного законодавства, надати мені запит публічну інформацію, протягом 5 робочих днів.

Автор: Катерина: Юріївна: Панфьорова

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments

Про надання інформації