Прийняття до громадянства України. Комісія, Укази та кількість осіб за 2021 рік

Лисенко Петро Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Дати засідань Комісії з питань громадянства при Президентові України у 2021 році та обов`язково КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, клопотання яких про ПРИЙНЯТТЯ до громадянства України було розглянуто на відповідному засіданні Комісії.

2. Номери та дати Указів про ПРИЙНЯТТЯ до громадянства України у 2021 році та обов`язково КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, яких було прийнято до громадянства України відповідним Указом Президента.

.
.
Ненадання повної та розгорнутої відповіді буде вважатися замовчуванням та розглядатися як порушення вами закону про інформацію.

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін.

З повагою,

Лисенко Петро Васильович

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment