представництво України в GAC ICANN на 61-й конференції ICANN

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Хто буде представляти інтереси України в Урядовому Дорадчому Комітеті Інтернет корпорації з назв та адрес (GAC ICANN) під час 61-ї конференції ICANN? Хто, коли і яке технічне завдання узгоджував для цього представника (цих представників)? Прошу надати текст технічного завдання.

2. Прошу надати копію листа до Голови GAC ICANN щодо видалення прізвища Царука О.В. з офіційного веб-сайту GAC ICANN (
https://gacweb.icann.org/display/gacweb/...) як альтернативного представника України в цій організації (адже, за інформацією з Верховної Ради України, на Царука О. В., який перебуває зараз у відпустці по догляду за дитиною, "не покладено повноважень представницьких чи інших функцій від імені Комітету" ВРУ (https://dostup.pravda.com.ua/request/308...).

З повагою,

Оксана Приходько,
директор мНУО Європейська Медіа Платформа

agency, Державне агентство з питань електронного урядування

2 Attachments

[Subject only] RE: Інформаційний запит - представництво України в GAC ICANN на 61-й конференції ICANN

показати цитоване