Придбання житла для віськовослужбовців 2016 рік

Доброго дня!
20 травня 2015 року Постановою Кабінету Міністрів України за № 348 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року за № 1399-р затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2015 рік, згідно з яким на Київську область передбачено 64 429, 134 тис. грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Чи було в рамках наданої субвенції на 2015 рік придбано житло для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів у наступних юридичних осіб: ТОВ «Фінансова компанія «Житлоінвест-Гарант» (ідентифікаційний код юридичної особи - 34186433), ТОВ «Транспромсервіс» (ідентифікаційний код юридичної особи - 30535707), ТОВ «Фінансово-промислова компанія «Регіон-Буд» (ідентифікаційний код юридичної особи – 36359604) та ТОВ «Бориспіль Промінвест» (ідентифікаційний код юридичної особи – 34977093). В разі позитивної відповіді, окрім зазначення юридичної особи, прошу також надати інформацію про кількість придбаних квартир, їх площу та відповідну вартість одного квадратного метру.
2. Проінформувати як саме здійснювався відбір пропозицій щодо придбання квартир для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів, що проживають в Бориспільському районі та місті Бориспіль, та ким і на якій підставі приймалося рішення на користь тієї чи іншої пропозиції фізичної та/або юридичної особи.

З повагою,

Олег Якимчук