Придбання копьютерної техніки сш 277

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Селина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Селина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про кількість комп'ютерів в комп'ютерному класі та рік їх придбання в сш №277 м. Києва

- Скільки комп'ютерів та комплектуючих до них було придбано за бюджетні кошти в 2016, 2017 роках (вказати окремо, рік та кількість)

- Чи звертався керівник навчального закладу до РУО Деснянського району м.Києва із клопотанням щодо придбання комп'ютерів в комп'ютерному класі?

- Скільки інтерактивних дошок та проекторів було закуплено за бюджетні кошти.

- Чи надходили запити до РУО Деснянського р-ну м. Києва з приводу придбання інтерактиваних дошок, проекторів та іншого мультимедійного обладнання (вказати найменування позиції та рік придбання)

- Якщо запити на придбання мультимедійної техніки надходили до РУО від керівництва шк. 277 протягом 2016-2018 рр., прошу надати копій відповідей на відхилення чи прийняття цих запитів. А також вказати строк іх виконання.

- Прошу надати інформацію про план закупівель мультимедійного обладнання на 2018 рік.

З повагою,

Ольга Селина

Управління освіти Деснянської РДА,

--
З повагою
Управління освіти
Деснянської районної в місті Києві
державної адміністрації
т. 546-67-80