Причини нефінасування донорства з боку КП НМР СМСЧ-4

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В у мовах гострої необхідності для країни поповнення запасів крові з невідомих причин адміністрація КП НМР СМСЧ-4 вирішила зекономити кошти на життях, заблокувавши донорство у місті до кінця вересня 2017 р. шляхом непридбання всіх необхідних витратних матеріалів!

Відтак прошу повідомити чи відомо про це міському голові та чи не є це вказівкою міської влади, якщо ні, то повідомити про вжиті заходи до керівника СМСЧ-4 щодо припинення злочинної недбалості.

Прошу врахувати відповідь Хмельницької облдержадміністрації від 05.09.2017р. №99/22-41-4455/2017, яка повідомила мене: "У 2017 році в обласному бюджеті передбачено 350,0 тис. грн. і проведено закупівлі: контейнери для крові – 198,8 тис. грн.; тест-системи для скринінгу донорської крові – 150,9 тис. гривень.
Враховуючи наведену статистику, служба крові Хмельницької області вкрай незадовільно забезпечена витратними матеріалами. Забезпечення контейнерами забору крові відділень переливання крові територіальних закладів охорони здоров'я покладено на місцеві органи самоврядування за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Враховуючи те, що Комунальний медичний заклад Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішин» фінансується за рахунок коштів міського бюджету та надає медичні послуги жителям міста, адміністрація зазначеного закладу зобов'язана організувати роботу відділення переливання крові, забезпечити всіма необхідними витратними матеріалами".

З повагою,

Захар Унич

адреса розміщення повної відповіді "dostup.pravda.com.ua/request/24799/response/44493/attach/2/.doc", формат файлу відповідає програмі Word.

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment