Прибуток КП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Суму частини чистого доходу (прибутку) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що були вилучені до бюджету міста Дніпро, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є комунальна власність за 2016, 2017 роки, 2 квартали 2018 року. Вищезазначену інформацію прошу надати по кожному підприємству та року окремо.

2. Суму видатків з міського бюджету на статутну діяльність комунальних підприємств Дніпровської міської ради за 2016, 2017 роки, 2 квартали 2018 року. Вищезазначену інформацію прошу надати по кожному підприємству та року окремо.

З повагою,

Дмитро Чернишов

Фінансово-економічний Департамент,

1 Attachment

Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської
ради