Прибудова до багатоквартирного будинку

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У багатоквартирному будинку по вул.Б.Хмельницького 26,кв.5 м.Здолбунів проведено добудову лоджії на прибудинковій території. Усі прибудови-це є реконструкція, яка передбачає проведення ряду будівельних робіт і повинна відповідати вимогам державних будівельних норм,нормативним вимогам державних наглядових органів із забезпечення стійкості будівель, надійної їх експлуатації,протипожежної безпеки,екологічних та санітарних норм і її необхідно здійснювати через Державну архітектурно-будівельну інспекцію відповідно до проектної документації.Дана квартира викуплена новим власником, який і проводить добудову лоджії на прибудинковій території. В даній квартирі розміщена перукарня. Ми не знаємо чи переоформлена житлова квартира в нежитлову для здійснення підприємницької діяльності.
Для проведення таких робіт необхідно отримати ряд дозвільних документів, і в першу чергу згоду інших співвласників багатоквартирного будинку.
Мешканці будинкуку звернулись до державних органів, а саме:Державна архітектурна будівельна інспекція м.Рівне, Здолбунівська районна державна адміністрація, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства м.Здолбунів, Здолбунівська міська рада.
Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області надало відповідь,що повноваження щодо здійснення заходів державного архітеркутрно-будівельного контролю та нагляду з 17.03.2020р у них відсутні.
Відділ містобудування ,архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації не видава містобудівні умови та обмеження.
ТОВ"Управлінська компанія Будинкоуправління " надала
відповідь,що документи на переобладнання квартири затверджені представником Міської ради і знаходяться у адвоката Ярмолюка В.С.
Право на будівництво прибудови передбачене ст.357 Цивільного кодексу Україниі означає,що побудувати прибудову можна тільки на праві спільної часткової власноті , тобто у приватному будинку чи дачі.Багатоквартирний будинок є спільною сумісною власністю.Спільна сумісна власність є неподільною, не може бути виділена в натурі.НА спільну сумісну власність не може буди надано дозвіл міською Радою.
Прошу надати інформацію ,хто надав дозвіл на прибудову,яким нормативно-правовим документом надано цей дозвіл суб"єкту підприємницькоїдіяльності і на підставі яких докуменнтів, чи видавася паспорт прив"язки на цю споруду,який є підставою для розміщення споруди.Чи оформлено оренду землі під прибудову, так як це є прибудинкова територія. В жодному законі України нема прямого дозволу на будівництво прибудови до багатоквартирного будинку, і державні органи не можуть ставитись до багатоквартиних будинків як до своєї часткової власності.

З повагою,

Євгенія, мешканка буд.26,кв.15 по вул.Б.Хмельницького

З повагою,

Євгенія