Прибирання, охорона та благодійні внески спеціалізованої школи #246

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

I. 1. Прошу надати інформацію про посадові обов*язки прибиральників у спеціалізованій школі №246 з поглибленим вивченням іноземних мов, м.Київ, зокрема, щодо прибирання класних кімнат молодшої школи, а саме: чи входить в обов*язки прибирання класних кімнат молодшої школи, прибирання меблів (парт та шаф), підвіконня, віконних рам і скла, раковини, вологе прибирання і т.д., і як часто відбувається генеральне прибирання класних кімнат?
2. Прошу надати Штатний розклад спеціалізованої школи №246.
3. Прошу надати посадову інструкцію прибиральника спеціалізованої школи №246.
4. Прошу надати інформацію по кількості прибиральників, необхідних для спеціалізованої школи №246.
5. Прошу надати інформацію по запитанню: чи повністю укомплектований штат прибиральниць спеціалізованої школи №246.

II. 1. Прошу надати документи, згідно з якими регулюється охорона шкіл в Дніпровському районі та хто повинен запроваджувати фінансування цих охоронних послуг.
2. Інформацію по фінансуванню послуг охорони спеціалізованої школи №246 за 2017-2018р.р.(фізична охорона, пультова охорона, суму за послуги, виконавець послуг).

III. 1) Чи мають право дитячі навчальні заклади отримувати благодійні внески (грошові кошти) на свої рахуноки чи спецрахунок ;
2) Якщо мають право, то яка процедура прийняття таких коштів і куди, які можуть бути варіанти формулювання тексту у призначенні платежу при бажанні фізичної особи перерахувати благодійний внесок саме на рахунки спеціалізованої школи №246, а не Благодійного фонду.

З повагою,

Инна

Доброго дня! 
Відповідь на мій запит мала надійти не пізніше ніж 24.10.2018р. Причин затримки мені не надали.
У разі ненадання, або надання неповної інформації - я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічнох інформації" до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмена.
Прошу відповісти якнайшвидше.

З повагою,

Инна

Загальний РУО, Управління освіти Дніпровського району м.Києва

2 Attachments

З повагою
загальний відділ управління освіти
559 77 13