Прибирання класiв i подвiр'я Безлюдiвського юридичного лiцею iм.I.Я.Пiдкопая школярами. Закупiвля друкованих зошитiв та щоденникiв. Не проводять онлайн уроки вчителi пiд час дистанцiйного навчання.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати відповідь на наступні питання :

1. Чи є обов'язковими для купiвлi щоденники та друкованi зошити , якi не ЗАТВЕРДЖЕНI МОН, а лише РЕКОМЕНДОВАНI,та за якi батьки сплачують в середньому по 400-600грн.щорiчно ?!

1.1 Ким, коли і на якій підставі укладено договір на закупiвлю щоденникiв та друкованих зошитiв (якi по закону лише допомiжним матерiалом,а не обов'язковими навчальними посiбниками,але примушують купляти усiх батькiв! Та шоденники,якi зовсiм не є обов'язковими i ,тим паче, не є документом!
Примушують брати лише через лiцей i забороняють ходити з купленими самостiйно! )

2. Чи є в штаті лiцея прибиральниці та двiрник?
- яка кількість штатних одиниць?
- яка кількість працюючих прибиральниць?
- чи достатнiй штат на такую площу лiцею ?
- чи входить до обов'язкiв дiтей прибирати класи з миттям полiв та прибирати шкiльний двiр (особливо як зараз, пiд час карантину та канiкул дiтей зiбрали на прибирання двору) , чи це входить у обов'язки прибиральниць мити класи пiсля урокiв (ще й з використанням дезiнфекторiв на час карантину?) та робити генеральне прибирання класiв (вологе прибирання пiдлоги,парт та пiдвiконь) на канiкулах?
А двiр повинен приводити до ладу шкiльний двiрник?

3. Чи мають право посадові особи лiцею організовувати збір коштів у благодійний фонд під час виконання своїх службових обов'язків?

4. Чи законнi батькiвськi комiтети та збiр ними коштiв для фонду школи та класу на закупiвлю орг.технiки, ленолеумiв,гардин,ремонту парт та стiльцiв тощо (бо директор каже,що фiнансування недостатнє ) ?

5. Як нараховується заробiтня плата вчителям, якi пiд час дистанцiйного знавчання не ведуть уроки онлайн ,а лише пишуть номери вправ чи/або дают ссилки на ютуб-канали iнших вчетелiв ,а самi теми не пояснюють дiтям?

З повагою,

Анатолий.

Харківська обласна державна адміністрація

4 Attachments