Правові підстави для в’їзду в Україну

Євгеній Коврін

Доброго дня!

Я, громадянин російської федерації, Коврін Євгеній Олександрович, зареєстрований за адресою Україна Київ проспект Науки б. 54., кв. 21 з 2005 року., маю посвідку на постійне місце проживання в Україні. Моя родина складається з дружини, двох неповнолітніх дітей та людей похилого віку (батьків дружини) всі вони є громадянами України.
В теперішній час перебуваю с моїми неповнолітні дітьми у Туреччині, та маю необхідність повертатися до України у вз‘язку із закінченням 90 денного терміну перебування в країні. Я маю слідувати разом із моїми неповнолітніми дітьми (громадянами України) з метою повернення їх додому.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які правові підстави для в’їзду громадянина Росії до України під час війни при наявності постійної довідки на проживання в Україні, офіційного шлюбу та наявності двох неповнолітніх дітей?

2. Які документи необхідно мати для в’їзду в Україну громадянину РФ з посвідкою на постійне проживання в Україні?

3. Чи передбачена процедура проходження перевірки перед в’їздом до України. Чи потрібно заздалегідь робити письмовий запит на в’їзд до України і до якого органу?

З повагою, Євгеній Коврін

Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment