Правові дії по кредиту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи має право відділення банку здійснювати страхові послуги при оформленні кредиту, якщо вони не передбачені умовами договору (УДБО), а також включати страховку у суму кредиту і нараховувати на неї відсотки.
2. Чи має право банку збільшувати проценту ставку яка застосовується при не виконанні зобов’язання щодо повернення кредиту під час дії карантину.
3. Який документ є підтвердженням для банку в тому, що його клієнт дійсно отримав письмову вимогу (повідомлення) про заборгованість надіслану банком письмо.
4. Чи має право нотаріус роботи виконавчий напис у разі, якщо в документах які йому надав банк до виконання немає підтвердження про отримання письмової вимоги клієнтом про його заборгованості перед банком, а лише є вихідний номер з датою його реєстрації банку.
5. Чи має відділення банку відмовляти клієнту в отримані виписки нарахування щоденних відсотків, спираючись на те, що головний офіс знаходиться в іншому місті та не мають такої можливості надати інформацію.
6. Чи має право банк збільшувати своєму клієнту кредитний ліміт в односторонньому порядку, надіславши тільки лише СМС повідомлення, в період заборгованість по оплаті обов’язкового платежу.

З повагою,

Юрій

Пошта НБУ, Національний банк України

, .

 

³

 

[1]Web [2]Facebook [3]Twitter [4]Flickr [5]Youtube [6]Instagram

[7]cid:image001.jpg@01D589BE.5C6A9CA0

 

 

.

- [8]http://canbu.bank.gov.ua/verify.

 

:

1)  , :

***.pdf ;

***.sig ***.p7s , ;

2)  [9]http://canbu.bank.gov.ua/verify, ***.sig ***.p7s, ***.pdf;

3)  , .

 

 

 

References

Visible links
1. https://bank.gov.ua/control/uk/index
2. https://www.facebook.com/NationalBankOfU...
3. https://twitter.com/NBUkraine
4. https://www.flickr.com/photos/134562672@...
5. https://www.youtube.com/channel/UCLWsi-3...
6. https://www.instagram.com/national_bank_...
8. http://canbu.bank.gov.ua/verify
9. http://canbu.bank.gov.ua/verify

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]