Правонаступник ДСКН

Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У відповідності до абзацу 4 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України №442 від 10.09.2014 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», Кабмін постановив утворити Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, реорганізувавши шляхом злиття Державну службу з лікарських засобів та Державну службу з контролю за наркотиками і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій із забезпечення формування державної політики з питань обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу, а також координації діяльності органів виконавчої влади із зазначених питань).
Згідно із Розпорядженням Кабінету Міністрів України №491-р від 01.07.2016 року «Питання Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками», розміщене на Урядовому Порталі 15.07.2016 року, Кабмін визначив: «Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 647 «Про затвердження Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками» (Офіційний вісник України, 2015 р., № 72, ст. 2354) функцій і повноважень Державної служби з лікарських засобів та Державної служби з контролю за наркотиками, що припиняються».
У відповідності до спільного Наказу ДСКН України та Держлікслужби №61/164 від 29.08.2016р. «Про створення комісії по прийманню-передачі майна», створено комісію по прийманню-передачі майна від ДСКН до Держлікслужби та затвердити її склад, згідно з додатком. Визначити термін роботи комісії з 01.09.2016р. по 09.09.2016р.
Постановою Кабінету Міністрів України №647 від 12.08.2015 року затверджено «Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками». Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я, який реалізує державну політику у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів (далі - лікарські засоби), медичної техніки і виробів медичного призначення (далі - медичні вироби), та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.
Пунктом 5 Порядку здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 року № 1074 визначено, що орган виконавчої влади припиняється шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.
Пунктом 6 цього Порядку передбачено, що права та обов'язки органів виконавчої влади переходять, зокрема, у разі злиття органів виконавчої влади - до органу виконавчої влади, утвореного внаслідок такого злиття.
Внаслідок реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) органів виконавчої влади припиняється той орган виконавчої влади, майнові права та обов'язки якого переходять його правонаступникам (п. 8 Порядку).
Відповідно до ст. 104 Цивільного кодексу України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників.

У зв’язку з викладеним вище, прошу надати офіційну позицію Кабінету Міністрів України, хто на сьогодні є правонаступником Державної служби з контролю за наркотиками, та яке майно, права та обов’язки Державної служби з контролю за наркотиками перейшли до даного правонаступника.

З повагою,

Гошовський Володимир

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване

Дяченко Олексій Миколайович,

1 Attachment

 

 

,

 

,

³

 

03115, . -115

. , 120-

:  (044) 422-55-79

        (. 154)

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Гуз Сергій Павлович,

1 Attachment