Правомірність введення батьківської плати в школі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.чи мають право керуватися законами позашкільної освіти та постановою Кабінету міністрів України від 25.03.1997року "про встановлення плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей" якщо діти вчаться за освітніми програмами поглибленого вивчення мистецьких уроків та додатку до освітньої програми складеним на основі типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), затверджених міністерством культури України від 11 серпня 2015року №588, коли положення цих закладів втратили чинність з серпня 2018року
2. батьківська плата встановлена не на основі освітніх послуг, а для забезпечення здобуття дітьми відповідної мистецької освіти, отримання свідоцтва про мистецьку освіту та часткове покриття видатків , повязаних з функціонуванням , експлуатацією та утриманням закладу.
3. якими нормативними документами має керуватися позашкільна освіта, якщо вона є в структурі загальної середньої освіти і як отримати відповідь у засновника школи що саме з уроків винесено на позашкільну освіту.
4. чи можуть діти отримувати свідоцтво про мистецьку освіту якщо ніяких програм не затверджено в Міністерстві культури України

З повагою,

Надія

Від: Гонська О.П.

, ̳
.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: Гонська О.П.

, ̳
.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання