Правомірність встановлення об`єкту.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Пастернак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Пастернак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Біля центрального будинку побуту по вул.Небесної Сотні, 1, розмістили об`єкт для проведеня підприємницької діяльності. Об`єкт, на мою думку, встановлений занадто близько до громадської будівлі, що зменшує можливість проїзду пожежного авто та підключений до електро мережі через прохідну зону тротуару, що наражає на небезпеку ураження електро струмом перехожих.
Усі ці фактори ставлять під сумнів правомірність встановленя даного об`єкту та надання йому дозволів на торгівлю в даному місці.
Саме тому, прошу Вас надати копії правовстановлюючих документів на об`єкт та земельну ділянку під ним, а також затверджену у законному порядку схему розміщення та інженерного забезпечення цього об`єкту.

З повагою,

Сергій Пастернак

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment

Сергій Пастернак

Доброго дня!
Мій запит стосувався не фіскальних питань, що до даного підприємця, а надання копій документів правомірності встановлення об'єкту (вагончика) та підключення його до інженерного забезпечення, а саме:
- правовстановлюючі документи на землю;
- паспорт привязки, схема розміщення тимчасової споруди;
- договір на прибирання території та вивіз сміття;
- місця підключення до інженерних мереж;
- дозвіл на торгівлю;
- інші дозвільні документи які видавалися Хмільницькою міською радою для
функціонування даного об'єкта.

З повагою,

Сергій Пастернак

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment