Правомірність фінансування курсів перепідготовки молодих спеціалістів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Балюк Валентина Іванівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Балюк Валентина Іванівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо правомірності направлення на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Криворізькому педагогічному університеті, які мають тільки 1 рік педагогічного стажу, та відповідного фінансування з бюджету. Згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників від 20.12.2011 р. № 1473 вимога обов’язкового проходження курсової перепідготовки одного разу на п’ять років на них не розповсюджується. Чи буде фінансовим порушенням оплата з бюджету за проходження курсової перепідготовки вказаної категорії молодих спеціалістів?

З повагою,

Балюк Валентина Іванівна

Лисенко І.Е., Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

,

̳

. 481-32-64

e-mail: [email address]

[1]1

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]