Правильний формат: test@test.test

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та згідно з пунктом 5 частини першої статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чому національна державна кіберполіція не реєструє заяву про адміністративні правопорушення від юридичної особи (від фізичної особи), що має формат пошти [email address] ([email address])?
Чому пошта для подачі Заяви до національної державної кіберполіції
повинна мати формат [email address]?
Згідно з пунктом 5 частини першої статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» поліція повинна здійснювати реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події, но не здійснює реагування і на усну заяву про адміністративні правопорушення.
Який повинен бути формат державної пошти України для юридичних осіб для ведення службового листування та документа обороту і для подачі заяви до національної державної кіберполіції в разі порушень?

З повагою,
Голова ОГБЖБ "Інерта" - Яшина Віланіса Вікторівна

Об’єднання громадян багатоквартирного житлового будинку « Інерта».
Ідентифікаційний код : 3677982. Географічне місце: 20708,Черкаська обл., місто Сміла, вулиця Мазура, будинок 5,квартира 90.
тел. +380637946723; +0963476334.

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]