Права та обов"язки пасажирів

Світлана Бурмістрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Яким чином пасажир, який має в наявності квиток на верхнє місце в вагоні може скористатися послугами Укрзалізниці (купити напої, їжу)та скористатися встановленим столиком, якщо пасажир, що має нижнє місце, відразу після відправлення денного поїзда вирішив заборонити сідати на нижню поличку?
Чи правомірне рішення начальника поїзда, який заборонив сидіти пасажиру зверху сидіти, не знімаючи взуття, за вимогою пасажира з нижньої полички?

З повагою,

Світлана Бурмістрова

Світлана Бурмістрова

Доброго дня!
Я задала не таке вже складне питання. Прошу надати відповідь. Оскільки розраховую, що Укразалізниця - прогресивне сучасне підприємство, яке може відрегулювати документи, щоб надавати нормальний сервіс громадянам і не порушувати їхні права незалежно від розташування полички. Тим більше, що ціна на полички не відрізняється!

З повагою,

Світлана Бурмістрова