Права людини у період карантину

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Медведєва Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Медведєва Марина

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Конституції України кожен громадянин України має право вільно збирати, зберігати,використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб, на свій вибір.
Відповідно до положення ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб чи органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь встановлений законом строк. Керуючись положенням Конституції України"Законів України"про доступ до публічної інформації та про інформацію "У визначений законом строк(п'ять днів) прошу надати належним чином завірені документи, а саме:
1) Протоко 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року.
2) Комунікаційний план щодо визначення алгоритмів у разі виникнення захворювання covid-19, схвалений державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року.
Відповідь надати у повному обсязі відповідно до прохальної частини запиту в електронному вигляді на мою електронну адресу
та надіслати у письмовому(паперовому) вигляді на мою домашню адресу:
м. Харків, вул.Поздовжня,буд.1,кв.132.
У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту-вказати причину та перенаправити(переадресувати) за належністю,у відповідності до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", Розпоряднику зазначеної інформації.
У разі ненадання інформації у вказаний термін, Розпорядник може бути притягнений до відповідальності.
З повагою Медведєва М.О.
16 березня 2021

Public Health Department MOH,

2 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України