Працевлаштування на держслубу аспіранта

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Я навчаюся в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка на стаціонарі на бюджеті на четвертому курсі. Навчальна складова була завершена по закінченню другого року навчання. На даний момент триває завершення наукової складової (написання дисертації). В листопаді 2020 року я подав документи на конкурс на посаду головного спеціаліста відділу професійного розвитку та нагород управління персоналом апарату Київської обласної державної адміністрації на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину. За результатами добору з призначення на вакантну посаду мене визначено переможцем і прийнято на роботу шляхом укладання контракту.
Враховуючи вищевикладене прошу Вас надати мені роз’яснення, чи потрібно мені відмовлятися від стипендії у зв’язку з тим що я став державним службовцем? Чи не суперечить законодавству те, що я в декларації вкажу стипендію як дохід від наукової діяльності? Відповідь прошу надати на електронну адресу!

З повагою

Марк

Держаудитслужба, Державна аудиторська служба України

1 Attachment

1 Attachment

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]