ППО НТУ "Студфорс"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павленко Юрій Євгенійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павленко Юрій Євгенійович

Я, Павленко Юрій Євгенійович, є Головою Першої незалежної профспілки "ВОЛЯ".

Первинна профспілкова організація Національного транспортного університету "Студфорс" (код ЄДРПОУ 42037918) є структурною ланкою профспілки (первинна організація). З 2018 року її очолює Кравченко Богдан Геннадійович.

Голова ППО НТУ "Студфорс" Кравченко Б.Г. неоднократно звертався до ПНП "ВОЛЯ" з заявами про численні, на його думку, порушення законодавства про працю і профспілки в Національному транспортному університеті. З огляду на завантаженість ПНП "ВОЛЯ" справами, що стосуються інших членських організацій, лише зараз розглядаємо скарги Кравченка Б.Г. по суті.

Національний транспортний університет на порталі "Доступ до правди", яким користується ПНП "ВОЛЯ", у списку розпорядників публічної інформації відсутній. У зв'язку з цим прошу перенаправити цей запит належному розпоряднику після отримання.

З метою встановлення об'єктивної істини у справі, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копії листів, скарг, звернень, вимог Первинної профспілкової організації Національного транспортного університету "Студфорс" і Кравченка Б.Г. до службових осіб Національного Транспортного університету упродовж 2018-2020 рр.

- відповіді службових осіб Національного транспортного університету на листи, скарги, звернення, вимоги Первинної профспілкової організації Національного транспортного університету "Студфорс" і Кравченка Б.Г. упродовж 2018-2020 рр.

З повагою,
Голова ПНП "ВОЛЯ"
Павленко Юрій Євгенійович
04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 28
Тел.: 073 096 88 98

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство освіти і науки,

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]