Позачергове присвоєння педагогічного звання «старший учитель».

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Саханенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Саханенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Прошу дати роз'яснення, з посиланням на відповідний нормативний документ, щодо положення атестації з метою присвоєння працівнику педагогічного звання «старший вчитель», а також чи є у Типовому положенні підстава для відмови у присвоєнні звання «старший учитель»?
2. Який проміжок часу повинен пройти, якщо атестація була у 2020 році, щоб присвоїти працівнику педагогічне звання: рік, два?

Про себе: Маю загальний педагогічний стаж 14 років. Маю вищу освіту (диплом освітньо-кваліфікаційного рівня - спеціаліст, спеціальність – Українська мова та література, зарубіжна література). У школі працюю 13 років. У 2019/2020 навчальному році пройшла позачергову атестацію на встановлення вищої кваліфікаційної категорії. Присвоїли: «спеціаліст вищої категорії». Систематично використовую передовий педагогічний досвід, беру активну участь у його поширенні, надаю практичну допомогу іншим педагогічним працівникам. Маю власну розробку, яка пройшла апробацію та схвалена науково-педагогічною установою – КЗВО «Дніпровська Академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» - стала переможцем ІІІ ступеню фестиваля педагогічних інновацій Дніпропетровщини EDU_FEST DNIPRO – 2020, нагороджена дипломом. Розробка стосується інноваційного впровадження власного педагогічного досвіду роботи з дітьми, щодо методики написання віршів. Мої учні, з якими я працюю, беруть участь у конкурсах та отримують за свої вірші 2 та 3 місця на районному рівні. Їхні твори друкують у збірках. Мене нагородили подякою від місцевої газети за роботу з дітьми. Друкую власні розробки на платформі "Всеосвіта". Запроваджую у навчально-виховний процес ефективні форми й методи роботи та постійно працюю над своїм фаховим самовдосконаленням. За цю роботу можна присвоїти звання “старший учитель”?

З повагою,

Світлана Саханенко

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]