Позачергова атестація учителя

Михайло Альохін

Доброго дня!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» прошу надати відповідь про реалізацію окремих засад Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 року № 930 та зареєстрованого Мінюстом України наказом від 14.12.2010 р. № 1255/18550.
1. Прошу зазначити, якщо педпрацівник пройшов атестацію у 2019/2020 навчальному році, то керуючись п. 1.9 Типового положення, позачергова атестація цього педпрацівника можлива у 2021/2022 чи лише у 2022/2023 навчальному році?

2. Прошу роз’яснити, чи при застосуванні п. 4.7 зберігається вимога про 8 років педстажу для осіб, що мають наукові ступені або підготували переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН, а також:
2.1. Яка найвища категорія може бути присвоєна учителю, який у міжатестаційний період підготував призера (ІІ місце) ІІІ (республіканського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, якщо його педагогічний стаж становить 7 років, а за результатами попередньої атестації йому встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»?
2.3. Чи встановлено вимоги щодо тривалості педагогічного стажу для присвоєння будь-яких категорій або педагогічних звань педагогічних працівників?

3. Чи дозволяється під час однієї атестації педагогічному працівнику, який у міжатестаційний період підготував призера (ІІ місце) ІІІ (республіканського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, захистив дисертаційне дослідження на присвоєння наукового ступеня, а також здійснює інноваційну педагогічну діяльність, бути встановлена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вчитель-методист»?

З повагою, Михайло Альохін

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]