Позачергова атестація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Роз’ясніть, будь ласка, чи може працівник закладу дошкільної освіти (а саме, практичний психолог) атестуватися у 2021-2022 н. р., позачергово, на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», якщо остання його атестація була у 2019-2020 н. р. і за наслідками атестації було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Типове положення про атестацію педагогічних працівників говорить, що позачергова атестація можлива через два роки після попередньої, але це твердження трактують по різному і здебільше говорять: через два роки на третій.
Даний працівник активно працює в сфері дошкільної освіти, має свої напрацювання, є автором корекційно-розвиткової програми спрямованої на попередження та коригування негативних емоційних станів, а також успішної адаптації дитини до умов дошкільного закладу «Сенсорна кімната як засіб всебічного та гармонійного розвитку дошкільнят».
Є членом клубу практичних психологів дошкілля Вінниччини та членом інтервезійної групи працівників психологічної служби закладів освіти Вінницької області. Має досвід проведення онлайн та офлайн заходів районного та обласного рівнів.
Буду вдячна за конкретну відповідь, для нас це важливо.

З повагою,

Наталія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Дякуємо за ґрунтовну відповідь.

З повагою,

Наталія