Позачергова атестація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
чи можу я , вчитель української мови, літератури , англійської мови,позачергово атестуватися в 2020/2021 н.р., якщо попередня чергова атестація була у 2018/2019н.р.? У березні 2019 було присвоєно ІІ категорію. Згідно з Положенням про атестацію педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у 2021 році може бути присвоєна І категорія??? Так???
Адміністрація та департамент трактують це Положення по-своєму та не дозволяють атестуватися. Чому тоді Положення інформує , що має пройти не менше 2 років від попередньої атестації? 2018/2019 - 2020/2021
ось і маємо 2 роки.Чому тоді все трактується по-різному? Прошу роз'яснень щодо цього питання. Врешті-решт ми усі повинні підпорядковуватися закону, а не трактувати(хто як хоче). Варто було б надіслати роз'яснення і департаментам , і адміністрації шкіл.

З повагою,

Світлана

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]